Mój Dahab

Dom w Dahabie

Dom stanowi połowę (północną) piętrowego bliźniaka wybudowanego na niewielkim osiedlu w dzielnicy Asala, na działce o powierzchni 200 m2, otoczonej wysokim murem. Sąsiednie domy są własnością obcokrajowców. Teren osiedla jest stale pilnowany przez dozorcę/ogrodnika. Odległość od morza ok. 700 m (10 minut spacerem).

Na parterze znajduje się duży pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz WC z prysznicem. W kuchni znajduje się wyposażenie niezbędne do przygotowania posiłków dla 6 osób. Na klatce schodowej znajduje się lodówka z zamrażarką oraz pralka.  Z pokoju dziennego przechodzi się do niewielkiego podwórka z małym ogrodem. Zarówno frontowe jak i tylnie podwórko jest częściowo zacienione pergolą.
Na parterze jest miejsce do spania dla dwóch/trzech osób.

Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z dużym, podwójnym łóżkiem, łazienka z wanną oraz przedpokój z wyjściem na zadaszony balkon. Pomieszczenie wyposażono w klimatyzację.
Na pierwszym piętrze są dwa miejsca do spania w sypialni oraz dwa miejsca w przedpokoju przy sypialni lub na balkonie.

Wewnętrzne schody prowadzą na użytkowy dach, częściowo zacieniony, na którym można założyć płócienne ściany boczne. Układem tych ścian, można dowolnie sterować. Znajdują się tam stoliki i leżanki a na podłodze umieszczone są tradycyjne beduińskie dywany, materace i poduchy.
Na dachu mogą spać cztery osoby.

Z poziomu tarasu dachowego drabiniaste, strome schody prowadzą na taras widokowy, z którego rozciąga się wspaniały widok na morze i góry. Miejsce polecane szczególnie miłośnikom wschodów i zachodów słońca oraz nocnego, rozgwieżdżonego nieba.

Dostępny jest bezprzewodowy internet. Anteny telewizji satelitarnej umożliwiają odbiór sygnału z satelitów Astra i Hot Bird (Eutelsat). Odbiornik przystosowany jest do kart Cyfra+ i Polsat.

----------------------------------------------------------------------------

Zdjęcia domu znajdziesz w zakładce "Foto galeria". 

Zdjęcia z budowy domu znajdziesz tutaj. 

Wskazówki przyjazdowe znajdziesz tutaj.

Wskazówki wyjazdowe znajdziesz tutaj.

Wskazówki  przyjazdowe w formacie pdf znajdziesz tutaj. 

Wskazówki  wyjazdowe w formacie pdf znajdziesz tutaj. 

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,